18+ Zodpovedné hranie

Zásady zodpovedného hrania

Myslite na tieto základné pravidlá:

 • Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov
 • Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát
 • Do hry investujete len financie, ktoré si môžete dovoliť prehrať
 • Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká

Stránka bonusbezvkladu.sk je len a len informačná stránka, na ktorej nájdete informácie o ponukách, promoakciách, súťažiach a daších informáciách zo sveta online kasín. Neorganizujeme ani neprevádzkujeme akékoľvek stávkové, casinové, pokrové, lotériové alebo iné hazardné či nehazardné hry. Tiež sa nepodieľame na spracovaniu alebo procesovaniu akýchkoľvek platieb, výberov alebo transakcií.

Hrajte pre zábavu, pozor na závislosť

Nezabúdajte, že v herniach, ale aj online casinach sa peniaze nielen vyhrávajú, ale môžete ich prehrať. Do hry investujte len financie, ktoré si môžete dovoliť prehrať a tak aby to neznížilo vašu životnú úroveň. Ak to takto robíte, tak je to v poriadku a hrou sa môžete bez problémov baviť.

Desatoro bezpečného tipovania (dodržiavanie desatora vám umožní minimalizovať potenciálne riziká):

 1. Hrajte iba vtedy, keď ste odpočinutý a sústredený.
 2. Nikdy nehrajte, ak riešite vážne osobné problémy, alebo ste v depresii.
 3. Pri hraní si zvyknite robiť pravidelné prestávky.
 4. Vopred si stanovte pevnú sumu, ktorá bude vaším dlhodobým osobným limitom, ktorý ste ochotný vložiť do hry. Nastavte si ho po dôkladnom zvážení a vychádzajte pritom zo svojich reálnych finančných možností.
 5. Stanovte si, akú výšku môže dosiahnuť Vaša prípadná strata v jednotlivej hre. Nikdy ďalej nepokračujte.
 6. Nikdy nehrajte pod vplyvom alkoholu alebo liekov.
 7. Rozhodujte sa sami za seba. Nenechajte sa ovplyvniť názormi iných.
 8. Hranie má byť zdrojom radosti, napätia a poučenia. Nie osobných strát, hazardu a smútku.
 9. Veďte si osobné záznamy, ktoré vám ukážu vašu dlhodobú úspešnosť.
 10. Dobrému hráčovi sa veci nedejú samé od seba. Dobrý hráč vie začať, pokračovať alebo skončiť podľa toho, ako sa sám rozhodne.

Ak máte pri hre depresie prestaňte hrať, vyhľadajte odborníka

Ak vás pri hre prepadáva depresia, nerozoznáte realitu, alebo nehráte pre zábavu, je možné že sa u vás prejavuje forma závislosti. Ak vsádzate bez kontroly a všetko prehrávate, snažíte sa zúfalo vyhrať všetko čo ste prehrali naspať, alebo míňate peniaze ktoré mate určené vás život (nájom, jedlo, škola atď) je to už závislosť. Samozrejme, ak s prehrou počítate ako so súčasťou hry, prehrané peniaze nenarušia vašu životnú úroveň a peniaze vložené do hry si môžete bez problémov dovoliť prehrať, tak je to v poriadku.

Túžba vyhrať je vždy veľmi lákavá, ale pokiaľ sa vám to nepodarí kontrolovať, môže to mať veľmi vážny dopad, ktorý končí vyhľadaním odbornej lekárskej pomoci.

Kontakty na organizácie, ktoré pomáhajú so závislosťami

Nezisková organizácia na poskytovanie zdravotnej starostlivosti na základe Zakladacej listiny zakladateľov Ministerstva zdravotníctva SR a ZÁVISLOSTI s.r.o. Odborný liečebný ústav psychiatrický Predná Hora, sa zaoberá liečbou pacientov závislých od alkoholu, závislých hráčov a závislých od tvrdých drog.

Centrum pre liečbu drogových závislostí: K dispozícii je internetová poradňa, kde je možné sa zveriť a všetko diskrétne prebrať s odborníkom.

 • Web: http://cpldz.sk/poradna/internetova-poradna/
 • Bezplatná anonymná linka: 0800 800 900

Máte otázky? Napíšte nám

E-mail: affil.job@gmail.com